Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

Transport

Transport

Toalety na lotnisku i dworcu kolejowym przeżywają często napływ gości, kiedy ląduje samolot lub przyjeżdża pociąg i wtedy właśnie potrzebują szybkiego odświeżenia, tak by były gotowe na przyjęcie następnej grupy pasażerów.  

Zaufaj naszym łatwym w utrzymaniu konstrukcjom i usługom, które sprawią, że pomieszczenia sanitarne będą stale gotowe na przyjęcie każdego gościa.

Transport i magazynowanie

Pełne życia centra potrzebują dobrze zaprojektowanych, dobrze zaopatrzonych pomieszczeń toaletowych dla personelu i kierowców. Precyzyjnie określimy urządzenia i usługi i utrzymamy je na odpowiednim poziomie. 

Lotniska

Toalety na lotniskach mogą być często używane. Nasze produkty i rozwiązania utrzymują je w czystości, sprawiają, że są dobrze zaopatrzone i przez cały dzień przyjemnym dla pasażerów miejscem. 

Kolej

Toalety na dworcach kolejowych również mogą mieć wielu użytkowników. Dostarczymy urządzenia i odpowiednie usługi, by pozostały higieniczne, a korzystanie z nich sprawiało przyjemność. 

Stacje paliwowe i obsługi

Jakość pomieszczeń toaletowych może być znaczącym czynnikiem dla kierowców zastanawiających się, gdzie się zatrzymać i uzupełnić paliwo. Popraw jakość oferowanej obsługi klienta - i w ten sposób przyciągnij więcej klientów.

Handel detaliczny ( dealerzy samochodowi)

Jeśli jesteś renomowanym sprzedawcą samochodów, wiesz jakie znaczenie ma dobre traktowanie klientów. Coraz więcej sprzedawców wybiera Initial, by dbał o potrzeby ich pomieszczeń toaletowych.


Skontaktuj się z naszym doradcą

  • +48 22 744 21 00
  • Aby dowiedzieć się więcej
    – zadzwoń do nas.
Kontakt