Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

Hand Washing

Dozownik mydła w płynie

Higieniczne dozowniki mydła dla Twojej łazienki

Łatwy i prosty – taki musi być dostęp do mydła w każdej łazience. Dozowniki mydła montowane na ścianie od Initial pozwalają promować dobre praktyki mycia rąk w Twojej firmie po każdej wizycie w toalecie. To pozwala zredukować absencję chorobową pracowników i podwyższyć standardy higieniczne.

Nasze wszechstronne dozowniki mydła pozwalają na użytkowanie szerokiej gamy mydeł w płynie i pianie, naturalnych, zapachowych, nawilżających, hypoalergicznych i bakteriobójczych.

Dozowniki mydła Signature maja pojemność 1 l i wystarczają na aż do 1600 użyć zanim będą wymagały uzupełnienia. Ta wyjątkowa pojemność oraz nasz regularny serwis zapewniają ciągłą i nieprzerwaną dostępność mydła dla Twoich gości i pracowników. Dodatkowo dozowniki posiadają system zapobiegający kapaniu aby utrzymać w czystości umywalki w toalecie.

Mydło jest dozowane poprzez pojedyncze naciśnięcie przycisku na dole urządzenia dzięki temu dozownik jest bardzo łatwy w użyciu i może być obsługiwany nawet jedna ręką. Solidna i trwała konstrukcja redukuje możliwość wyrwania ze ściany i dostania się do wnętrza urządzenia co pozwalana montaż nawet w miejscach narażonych na wandalizm.

Kontakt
 • Bezpieczeństwo

  Antybakteryjna powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i pozwala podwyższyć standardy higieniczne

 • Design

  Prosta konstrukcja pozwala na łatwe uzupełnianie mydła i uniknięcie bakterii

 • Jakość

  Trwały i niezawodny dozownik zapewnia stałe dozowanie mydła nawet przy intensywnym użyciu

 • Serwis

  Regularne uzupełnianie mydła zależnie od preferencji klienta i częstotliwości użytkowania

 • Materiały eksploatacyjne

  Dostępna szeroka gama mydeł, szamponów do włosów oraz płynów antybakteryjnych która zadowoli każdego klienta. Dostępny także krem nawilżający do rąk