Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

Hand Washing

Bezdotykowe dozowniki do mydła

Niezawodna i higieniczna metoda mycia rąk jest istotna aby zwalczać rozprzestrzenianie się bakterii w skupiskach ludzkich. Automatyczne dozowniki Initial są niezbędne we wszystkich toaletach, które mają promować dobrą praktykę mycia rąk. Nasze automatyczne dozowniki pomagają znacząco w redukcji absencji chorobowej w miejscu pracy.

Wyjątkowy design naszej linii automatycznych dozowników Signature zachęca to łatwego używania a inteligentny system sensorów pozwala zapewnia najwyższy poziom higieny.

Automatyczny dozownik mydła ma pojemność 1 litra co umożliwia aż do 1000 dawek w przypadku używania mydła w płynie i aż do 1600 dawek w przypadku używania mydła w pianie. Wyjątkowa pojemność dozownika oraz szeroki wybór częstotliwości serwisu Initial pozwala zapewnić, że nigdy nie zabraknie mydła dla twoich pracowników i gości.

Dozownik jest bardzo prosty w użyciu. Mydło jest dozowane jest bezdotykowo - wystarczy podstawić rękę pod dozownik co eliminuje potrzebę kontaktu i zapewnia najwyższy poziom higieny. W dozownikach dotykowych ludzie dotykają podajników brudnymi rękami co umożliwia przenoszenie się bakterii.

Solidna konstrukcja dozownika redukuje ryzyko wandalizmu i zerwania ze ściany. Zamykana pokrya uniemożliwia dostanie się do mydła zamkniętego wewnątrz.

Dozowniki są instalowane i serwisowane przez techników Initial. Zapewniamy również duży wybór bezpiecznych dla środowiska mydeł w płynie i w pianie także dla osób z wrażliwą skórą.

Aktywowane sensorem aby zapewnić bezdotykowe działanie

Gładka obudowa specjalnie zaprojektowana dla łatwości utrzymania w czystości

Pojemność 1 litr co zapewnia 1000 dawek mydła w płynie i 1600 mydła w pianie

Okienko pozwalające na szybkie i łatwe sprawdzenie poziomu mydła

Kompaktowa obudowa pozwalająca łatwo wkomponować dozownik do każdej łazienki

Pomyślnie przeszły 6 lat testów, 250.000 dozowań i łazienkach o dużym ruchu.

Pojemność

 • 1 litr

Wymiary

 • wysokość 280mm
 • szerokość 130mm
 • głębokość 120mm

Waga

 • 700g

Zasilanie

 • 4 baterie R20 (50,000 dawkowań)
 • Szeroka gama przyjaznych dla środowiska mydeł w pianie i w płynie. Dodatkowo mydło antybakteryjne i do skóry wrażliwej oraz do mycia włosów i ciała.
Technicy initial montują dozowniki i zapewniają ich ciągłą pracę poprzez wymianę baterii i mydeł zgodnie z ustaloną częstotliwością.
Kontakt
 • Bezpieczeństwo

  Antybakteryjna powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i pozwala podwyższyć standardy higieniczne

 • Design

  Prosta konstrukcja pozwala na łatwe uzupełnianie mydła i uniknięcie bakterii

 • Jakość

  Trwały i niezawodny dozownik zapewnia stałe dozowanie mydła nawet przy intensywnym użyciu

 • Serwis

  Regularne uzupełnianie mydła zależnie od preferencji klienta i częstotliwości użytkowania

 • Materiały eksploatacyjne

  Dostępna szeroka gama mydeł, szamponów do włosów oraz płynów antybakteryjnych która zadowoli każdego klienta. Dostępny także krem nawilżający do rąk