Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

Sanitisers

Płyny sanityzujące

Codzienne mycie skutecznie usuwa większość   brudu, który można dostrzec. Ale wewnątrz pisuarów i WC uparcie pozostają niebezpieczeństwa. Urządzenia sanitarne mogą być miejscem żerowania bakterii i grzybów, które zwiększają ryzyko infekcji i mogą prowadzić do osadzania się kamienia i nieprzyjemnego zapachu. Nagromadzony osad po jakimś czasie może zatkać rury  i ostatecznie doprowadzić do kosztownego w usunięciu zatoru  – te problem nie mogą być  po prostu spłukane.

Jedynie eliminując powody pojawienia się zarazków, możemy skutecznie rozwiązać  problem. Initial posiada rozwiązanie pozwalające na uporanie się z najbardziej upartą bakterią. Zanieczyszczenie jest usuwane, a nowe warstwy osadu urynowego już się nie pojawiają i tak źródło potencjalnie nieprzyjemnego zapachu –  i infekcji – znika. Płyn sanityzujący Initial jest zaprojektowany do tworzenia świeżego, higienicznego środowiska zarówno nad, jak i pod wodą – i  prosto do kanalizacji.

 Sposób działania

Urządzenie Dual Sanitizer Initial jest instalowane na pisuarach i toaletach. Na końcu każdego spłukiwania uwalniana jest odmierzona ilość substancji chemicznej. Odświeżacz łagodzi i usuwa istniejące zanieczyszczenia oraz zapobiega powstawaniu nowego osadu urynowego. Używanie płynów sanityzujących zmniejsza czas i wysiłek personelu sprzątającego oraz chroni przed zatorem rur.

Wymiary: wysokość 23 cm x szerokość 15,5 cm  x głębokość 10 cm


Kontakt
 • Bezpieczeństwo

  Powierzchnia specjalnie zaprojektowana aby podwyższyć standardy higieniczne i ułatwić czyszczenie

 • Design

  Urządzenie dozuje specjalny płyn sanityzujący do muszli toaletowej przy każdym spuszczeniu wody oraz pomiędzy spłukaniami wg ustawień timera

 • Jakość

  Niezawodne i trwałe. Przetestowane aby zapewnić dożywotnia gwarancję

 • Serwis

  Duży pojemnik na płyn pozwala na ciągłe użycie bez konieczności uzupełniania

 • Materiały eksploatacyjne

  Płyn sanityzujący pozwala na utrzymanie muszli toaletowej w czystości i świeżości przez długi czas.