Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

hospitality-hotels

Hotelarstwo i rekreacja

Pomieszczenia  toaletowe są niczym wizytówki w tym sektorze. Goście muszą zawsze korzystać z  przyjemnych, zachęcających udogodnień w pomieszczeniach toaletowych, właśnie takich, jakie oferuje Initial.

Nasza działalność obejmuje:

Hotele

Od międzynarodowych sieci do rodzinnych pensjonatów, nasi oddani pracownicy dostarczają usługi dokładnie dopasowane do wymagań.

Restauracje i kawiarnie

Nasze produkty i usługi pomagają utrzymywać gościnny charakter i dobre zaopatrzenie pomieszczeń toaletowych przez cały czas – możemy nawet służyć pomocą w projektowaniu, by uzupełnić wystrój.

Restauracje szybkiej obsługi

Restauracje szybkiej obsługi potrzebują funkcjonalnych urządzeń, nie sprawiających dużego kłopotu w konserwacji i utrzymaniu. Wiele wiodących firm z tej branży podpisało z nami długoterminowe kontrakty.

Obiekty sportowe

Aktywność fizyczna sprawia, że się pocimy – co może być przyczyną kłopotów z brzydkim zapachem. Nasze rozwiązania oddalają groźbę brzydkich zapachów -  dzięki skutecznym odświeżaczom powietrza w przebieralniach i siłowniach – a odwiedzających zachęcają do powrotu po więcej ćwiczeń.

Infrastruktura rekreacyjna

Parki,  ogrody, muzea  i inne rodzaje infrastruktury rekreacyjnej  - wszystkie muszą dostarczać urządzeń do pomieszczeń toaletowych, które odzwierciedlają  kompleksową jakość oferowanych usług. Łatwe w utrzymaniu, przyjemne toalety powitają w przyszłości powracających gości.


Skontaktuj się z naszym doradcą

  • +48 22 744 21 00
  • Aby dowiedzieć się więcej
    – zadzwoń do nas.
Kontakt