Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

Washrooms

Bezdotykowy dozownik płynu bakteriobójczego do rąk UltraProtect

UltraProtect firmy Initial jest skutecznym a zarazem łagodnym dla rąk płynem bakteriobójczym zabijającym 99,9% bakterii. W wielu przypadkach mycie rąk powinno być związane z wydajnym eliminowaniem bakterii. Bezdotykowe dozowniki płynu Ultraprotect stają się wymogiem we wszystkich łazienkach z dużym przepływem gości promując dobre praktyki dezynfekcji rąk i pomagając w redukcji absencji chorobowej pracowników.

Płyn bakteriobójczy UltraProtect powiązany z bezdotykowym dozowaniem zapewnia najwyższe standardy higieniczne. UltraProtect zawiera rewolucyjną technologię eliminującą 99.9% bakterii takich jak Świńska grypa, Gronkowiec złocisty i E-coli. UltraProtect zapewnia długotrwały efekt bakteriobójczy aż do 6 godzin zabijając bakterie z którymi stykają się nasze ręce.

Automatyczny dozownik płynu UltraProtect ma pojemność 1 litra co umożliwia aż do 1000 dawek w przypadku używania środka w płynie i aż do 1600 dawek w przypadku UltraProtect w pianie. Wyjątkowa pojemność dozownika oraz szeroki wybór częstotliwości serwisu Initial pozwala zapewnić, że nigdy nie zabraknie ochrony dla Twoich pracowników i gości.

Dozownik jest bardzo prosty w użyciu. UltraProtect jest dozowane jest bezdotykowo - wystarczy podstawić rękę pod dozownik co eliminuje potrzebę kontaktu i zapewnia najwyższy poziom higieny. W dozownikach dotykowych ludzie dotykają podajników brudnymi rękami co umożliwia przenoszenie się bakterii.

Solidna konstrukcja dozownika redukuje ryzyko wandalizmu i zerwania ze ściany. Zamykana pokrywa uniemożliwia dostanie się do płynu zamkniętego wewnątrz

Aktywowane sensorem aby zapewnić bezdotykowe działanie

Gładka obudowa specjalnie zaprojektowana dla łatwości utrzymania w czystości

Pojemność 1 litr co zapewnia 1000 dawek UltraProtect w płynie i 1600 UltraProtect w pianie

Okienko pozwalające na szybkie i łatwe sprawdzenie poziomu płynu

Kompaktowa obudowa pozwalająca łatwo wkomponować dozownik do każdej łazienki

Pomyślnie przeszły 6 lat testów, 250.000 dozowań i łazienkach o dużym ruchu.

pojemność

 • 1 litr

Wymiary

 • wysokość 280mm
 • szerokość 130mm
 • głębokość 120mm

Waga

 • 700g

Zasilanie

 • 4 baterie R20 (50,000 dawkowań)
 • UltraProtect mocny a zarazem łagodny dla dłoni. Długo na nich pozostaje. Zapewnia efekt bakteriobójczy aż do 6 godzin. Przetestowany dermatologicznie. Klinicznie dowiedziony brak wysuszania skóry nawet przy częstym użyciu. Zapewnia 6 godzin ciągłej ochrony.
Technicy Initial montują dozowniki i zapewniają ich ciągłą pracę poprzez wymianę baterii i pojemników z UltraProtect zgodnie z ustaloną częstotliwością.
Kontakt
 • Bezpieczeństwo

  Środek przetestowany dermatologicznie. Zabezpieczenie rąk przed bakteriami aż do 6 godzin. UltraProtect jest płynem bezalkoholowym, nie powoduje wysychania rak i ich podrażnienia tak jak alkoholowe płyny do dezynfekcji rąk

 • Design

  Automatyczne i bezdotykowy system sensorów zapewnia najwyższy poziom higieny i łatwość użytkowania

 • Jakość

  Solidna, trwała konstrukcja zapewnia niezawodność nawet w toaletach o bardzo dużym przepływie gości

 • Serwis

  Podajniki montowane i serwisowane zgodnie z planem serwisowym przez techników Initial

 • Materiały eksploatacyjne

  Płyn bakteriobójczy UltraProtect dostępny w pianie i w płynie