Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

Administration

Administracja

Instytucje edukacyjne, biura instytucji politycznych i  instytucje  społecznej aktywności potrzebują niezawodnej obsługi pomieszczeń toaletowych.

Jako jeden z wiodących dostawców w sektorze, zapewniamy usługi dla:

 


Instytucje polityczne

Instytucje polityczne - zarówno centralne jak i lokalne - polegają na naszej skutecznej obsłudze pomieszczeń toaletowych. Wygodne, czyste toalety zwiększają zadowolenie i produktywność pracowników. 

Zapewniamy również pomieszczenia toaletowe dla zwiedzających rządowe budynki – z funkcjonalnym wzornictwem  i urządzeniami wspomagającymi częste użytkowanie. W przeznaczonych dla pracowników pomieszczeniach toaletowych zarówno wyposażenie, jak i poziom obsługi odpowiada najwyższym standardom.

Edukacja

Szkoły, uniwersytety są miejscami pełnymi ludzi, dla których  należy dobrać właściwe pomieszczenia toaletowe. Szkoły potrzebują wysoce funkcjonalnych urządzeń do częstego użytku, wystarczająco mocnych, by przetrwały akty wandalizmu. Inaczej jest z instytucjami edukacyjnymi, w których uczą się ludzie dorośli, gdzie potrzebne są wygodniejsze i bardziej gościnne warunki.

Budynki publiczne

Centra społeczne i biura również potrzebują pomieszczeń toaletowych. Dostarczamy skutecznych i wartych zainwestowanych w nie pieniędzy rozwiązań.


Skontaktuj się z naszym doradcą

  • +48 22 744 21 00
  • Aby dowiedzieć się więcej
    – zadzwoń do nas.
Kontakt