Zadzwoń do nas

+48 22 744 21 00

floor-mats-banner

Wycieraczki z logo

Logo doormats

Wycieraczka z logo jest doskonałą barierą zabrudzeń wnoszonych na obuwiu. Unikalny splot włókna nylonowego powoduje, że mata zatrzymuje i pochłania wszystkie zanieczyszczenia, bez względu na ich rodzaj. Maty spełniają również bardzo istotną funkcję antypoślizgową, zapewniając poczucie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom.

Nowoczesnym i sprawdzonym narzędziem komunikacji z klientami są maty z logo. Umieszczone w miejscach strategicznych stanowią doskonały nośnik reklamy zachęcający do korzystania z usług Państwa firmy.

W naszej ofercie dostępne są wycieraczki z logo, które wykonane są na bazie wysokiej jakości materiałów i odznaczają się walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Produkty wykazują funkcję:.

Marketingową – wycieraczki z logo, rozlokowane w strategicznych miejscach budynku pozwalają interesantom i potencjalnym Klientom na lepsze zapamiętanie przedsiębiorstwa i skojarzenie grafiki z firmą. Stanowi to element budowania wizerunku firmy.

Informacyjną – zamieszczenie grafiki i nazwy firmy na macie przed wejściem pozwala na rozpoznanie firmy. Jest to szczególnie istotne w budynkach biurowych, gdzie znajduje się kilka przedsiębiorstw. Jasne i wyraźne oznaczenie wejścia wpływa korzystnie na dobre pierwsze wrażenie

Użytkową – proponowane przez nas wycieraczki z logo bardzo dobrze sprawdzają się przy oczyszczaniu podeszwy obuwia z zabrudzeń, tj. kurz, błoto, woda z kałuż, itp. Oczyszczone buty pozwalają ochronić także podłogi we wnętrzu biura przed zabrudzeniami, jak również zarysowaniami.

Proponowane przez nas wycieraczki z logo powstają na bazie materiałów o unikalnym splocie z włókna nylonowego. Dzięki temu mata bardzo skutecznie zatrzymuje i pochłania zanieczyszczenia znajdujące się na podeszwie obuwia. Nawierzchnie posiadają strukturę antypoślizgową.


Formularz szybkiego zapytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji wypełnij proszę poniższy formularz

Wszystkie pola są wymagane

Dzięki, my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.