Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

Transport

Transport

Strefy wejścia  na lotnisku i dworcu kolejowym przeżywają często napływ gości, kiedy ląduje samolot lub przyjeżdża pociąg i wtedy właśnie potrzebują sprawnie działającej usługi zabezpieczającej wejścia, tak by były gotowe na przyjęcie następnej grupy pasażerów. 

Zaufaj naszym łatwym w utrzymaniu usługom, które sprawią, że wejścia będą stale gotowe na przyjęcie każdego gościa.  

Transport i magazynowanie

Pełne życia centra potrzebują dobrze zaprojektowanych i wyposażonych wejść dla personelu i kierowców. Precyzyjnie określimy usługi i utrzymamy je na odpowiednim poziomie. 

Lotniska

Wejścia na lotniskach są bardzo obciążone ruchem pieszym. Nasze produkty i rozwiązania utrzymują je w czystości, sprawiają, że dobrze wyglądają przez cały dzień a pasażerowie korzystając z Twoich wejść czują się bezpiecznie. Dobrze oznaczone najważniejsze miejsca na lotnisku poprzez maty informacyjne dają sygnał jak bardzo dbasz o dobre samopoczucie pasażerów.

Kolej

Wejścia na dworce kolejowe również mogą mieć wielu użytkowników. Dostarczymy odpowiednie usługi, by pozostały czyste, a korzystanie z nich sprawiało było bezpieczne i sprawiało przyjemność. 

Stacje paliwowe i obsługi

Bezpieczna i zachęcająca strefa wejścia może być znaczącym czynnikiem dla kierowców zastanawiających się, gdzie się zatrzymać i uzupełnić paliwo. Popraw jakość oferowanej obsługi klienta - i w ten sposób przyciągnij więcej klientów.

Handel detaliczny ( dealerzy samochodowi)

Jeśli jesteś renomowanym sprzedawcą samochodów, wiesz jakie znaczenie ma dobre traktowanie klientów. Coraz więcej sprzedawców wybiera Initial Matadoor, by dbał o potrzeby odpowiedniego zabezpieczenia strefy wejścia.


Skontaktuj się z naszym doradcą

  • +48 22 744 21 00
  • Aby dowiedzieć się więcej
    – zadzwoń do nas.
Kontakt