Zadzwoń do nas

+48 22 744 21 00

floor-mats-banner

Maty, wycieraczki zewnętrzne

Zastosowanie systemu mat zewnętrznych jest doskonałym rozwiązaniem, stanowiącym skuteczną barierę dla zabrudzeń wnoszonych na obuwiu. Unikalna technologia i konstrukcja takich rozwiązań powoduje, że mata zatrzymuje i pochłania wszystkie zanieczyszczenia, bez względu na ich rodzaj. 

Wycieraczki zewnętrzne skonstruowane zostały w taki sposób, aby zatrzymać zabrudzenia w postaci kurzu, piachu, a także wody z kałuż i błota. Dzięki temu możliwe jest właściwe zabezpieczenie podłóg we wnętrzu budynku przed zarysowaniami, zabrudzeniami i zniszczeniami, wynikającymi z wpływu zabrudzeń na materiał podłoża.

Proponowane przez nas wycieraczki zewnętrzne spełniają również bardzo istotną funkcję antypoślizgową, zapewniając poczucie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Nierówna powierzchnia chroni przed poślizgiem. Płaska i gładka nawierzchnia nawet przy naniesieniu niewielkiej ilości wody bądź błota może być bardzo śliska i niebezpieczna.

Oferujemy następujące maty do użytku zewnętrznego:

System czyszczący

Wejście jest wizytówką Państwa firmy. Gromadzące się w tym miejscu kurz, piasek oraz błoto źle wpływają na wizerunek. System czyszczący skutecznie ochroni Twoje wejście i jest bardzo dobrym wstępem do skutecznej ochrony podłogi w całym budynku.

Gumowe wycieraczki

Doskonale zatrzymują wnoszone do budynków większe zanieczyszczenia, takie jak piach, błoto i drobne kamienie.Wycieraczki zewnętrzne gumowe są przy tym bardzo odporne.

Wycieraczki z logo

Nowoczesnym i sprawdzonym narzędziem wpisującym się w identyfikację wizualną firmy są maty z logo. Umieszczone w miejscach strategicznych stanowią doskonały nośnik reklamy zachęcający do korzystania z usług Państwa firmy.


Formularz szybkiego zapytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji wypełnij proszę poniższy formularz

Wszystkie pola są wymagane

Dzięki, my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.