Zadzwoń do nas

+48 22 744 21 00

floor-mats-banner

Maty z logo / Logo maty

mats-images

Identyfikacja wizualna firmy stanowi obecnie istotny czynnik budowania wizerunku oraz wspiera szereg działań marketingowych, a jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej jest logo. Nasze maty wejściowe wzbogacone właśnie o logo stanowią ekonomiczny nośnik reklamy, a zarazem skutecznie wpływają na kojarzenia logo z firmą.

mats-images-2

Oprócz swojej podstawowej funkcji – jaką jest oczyszczenie obuwia z zanieczyszczeń zewnętrznych – maty z logo odgrywają także rolę marketingową oraz informacyjną. Rozłożone w strategicznych punktach po pierwsze: wskazują interesantom, że trafili we właściwe miejsce, po drugie: powodują, że grafika zapada w pamięć. Ponadto wszystkie wyroby spełniają wszystkie wysokie standardy firmy Initial Matadoor.

Nasza firma ściśle współpracuje z producentami mat wejściowych, przodujących w branży. Pozwala nam to zaoferować wyroby o dowolnym kształcie, kolorystyce i nieprzeciętnej jakości. Ogranicza nas wyłącznie Wasza wyobraźnia. Wykonujemy maty z logo na indywidualne zamówienie.

Zachęcamy do kontaktu! Możesz zgłosić nam swój pomysł, a my wykonamy dla Ciebie projekt. W efekcie uzyskasz dokładnie to, czego oczekujesz

Do najważniejszych cech naszych produktów należy zaliczyć:


  • wysoką chłonność - już 1 m2 maty pozwala zatrzymać i wchłonąć około 5 litrów wody oraz około 4 kilogramów zanieczyszczeń suchych (piach, kurz, itp.)
  • antypoślizgowy charakter - powierzchnia każdej maty z logo skonstruowana jest w taki sposób, aby dobrze przywierać do podłoża oraz zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom przy korzystaniu.
  • elastyczna forma - produkt posiada konstrukcję płaską, jego powierzchnia nie marszczy się, nie faluje, ale doskonale przylega do podłoża.
  • szeroki profil brzegowy - wykonane przez nas wejściowe maty z logo posiadają szeroki profil brzegowy, co sprawia, że produkt nie przesuwa się, a także optymalnie chroni przed ściekaniem wody i zanieczyszczeniami suchymi, obsypującymi się z właściwej nawierzchni.
  • bogatą kolorystykę - produkt wykonany zostaje w odcieniach i wzorach wybranych przez Klientów. Nasz grafik może pomóc przy doborze odpowiednich kolorów.
  • zabezpieczenie powierzchni - maty wejściowe służą ochronie przed zanieczyszczeniami, a tym samym uszkodzeniami powierzchni w dalszej części obiektu.

Jesteśmy żeby Ci pomóc

Kontakt

Czy chcesz porozmawiać z nami?

Zakup czy Wynajem?

Formularz szybkiego zapytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji wypełnij proszę poniższy formularz

Wszystkie pola są wymagane

Dzięki, my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.