Zadzwoń do nas

+48 22 744 21 00

floor-mats-banner

Maty pyłochonne

Dust control mops

Nowoczesne rozwiązanie do walki z pyłem! Specjalne maty pyłochłonne zawdzięczają swoją skuteczność charakterystycznym splotom włókien, które zatrzymują nawet do 90% kurzu i pyłu oraz suchego brudu. Zapewniają czystsze powietrze i ulgę dla dróg oddechowych.

Dzięki temu skutecznie chroni każde wejście i każdą podłogę.

Maty pyłochłonne sprawiają, że w pomieszczeniach gdzie są maty jest mniej cząstek pyłów, które mogą podrażniać drogi oddechowe. Maty Initial Matadoor sprawiają, że w pomieszczeniach jest lepszy klimat,

Właściwości mat Initial Matadoor:

DUŻA CHŁONNOŚĆ  - 1 m2 maty zatrzymuje i pochłania w swoim runie ok. 5 litrów wody i ok. 4 kg suchych zanieczyszczeń w postaci kurzu i piasku.

DZIAŁANIA ANTYPOŚLIZGOWE – maty naszej firmy zachowują przyczepność do posadzek i dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom Twoich podłóg.

ZABEZPIECZENIE PODŁÓG – maty odpowiednio dobrane zabezpieczą posadzki przed ścieraniem w miejscach największego natężenia pieszego ruchu.

ELASTYCZNOŚĆ – maty ze względu na swoją konstrukcję nie marszczą się ani nie falują lecz płasko przylegają do powierzchni

SZEROKI PROFIL BRZEGOWY – dzięki temu nasze maty wejściowe mają bardzo dobre właściwości grawitacyjne, które powodują że całkowicie przylegają do podłogi i nie przesuwają się nawet po kamiennych, śliskich posadzkach.

DOPASOWANA KOLORYSTYKA –poprzez nasze długoletnie doświadczenie i obserwację trendów oferujemy naszym klientom takie kolory mat które świetnie dopasują się do każdego stylu i wymagań wizualnych.

Miejsca wyłożenia mat:

Mata rozłożona w wejściu do pomieszczenia stanowi efektywną barierę dla zanieczyszczeń. Skutecznie chroni podłogi przed zniszczeniem, ogranicza roznoszenie błota i ryzyko poślizgnięcia się na mokrej czy tłustej nawierzchni. Oprócz wejść do budynków, holi czy recepcji świetnie spełnia swoją rolę w innych miejscach, gdzie często gromadzą się zanieczyszczenia na podłodze: stanowisko przy firmowej kawiarence czy też wejście do windy lub klatki schodowej.


Formularz szybkiego zapytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji wypełnij proszę poniższy formularz

Wszystkie pola są wymagane

Dzięki, my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.