Zadzwoń do nas

+48 22 744 21 00

floor-mats-banner

Maty dostosowane do potrzeb klienta

Custom mats

Produkt idealnie dopasowany! Oferujemy maty wejściowe odpowiadające aktualnym potrzebom Klienta. Umożliwiamy zmiany zgodne z najbardziej aktualnym wizerunkiem. Przygotowujemy produkt na miarę i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami w zakresie kolorystyki i kształtu.

Wobec wszystkich naszych rozwiązań stawiamy wysokie wymagania.

Nasze wszystkie maty muszą spełniać następujące kryteria:

DUŻA CHŁONNOŚĆ  - 1 m2 maty zatrzymuje i pochłania w swoim runie ok. 5 litrów wody i ok. 4 kg suchych zanieczyszczeń w postaci kurzu i piasku.

DZIAŁANIA ANTYPOŚLIZGOWE – maty naszej firmy zachowują przyczepność do posadzek i dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom Twoich podłóg.

ZABEZPIECZENIE PODŁÓG – maty odpowiednio dobrane zabezpieczą posadzki przed ścieraniem w miejscach największego natężenia pieszego ruchu.

ELASTYCZNOŚĆ – maty ze względu na swoją konstrukcję nie marszczą się ani nie falują lecz płasko przylegają do powierzchni

SZEROKI PROFIL BRZEGOWY – dzięki temu nasze maty wejściowe mają bardzo dobre właściwości grawitacyjne, które powodują że całkowicie przylegają do podłogi i nie przesuwają się nawet po kamiennych, śliskich posadzkach.

DOPASOWANA KOLORYSTYKA –poprzez nasze długoletnie doświadczenie i obserwację trendów oferujemy naszym klientom takie kolory mat które świetnie dopasują się do każdego stylu i wymagań wizualnych.


Formularz szybkiego zapytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji wypełnij proszę poniższy formularz

Wszystkie pola są wymagane

Dzięki, my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.