Zadzwoń do nas

+48 22 744 21 00

floor-mats-banner

Maty wejściowe

Ponad 70% brudu w miejscu pracy dostaje się z zewnątrz przyczepione do podeszwy obuwia. Dobre maty wejściowe z systemem kontroli kurzu mogą pomóc. Wycieraczki wychwytując brud od razu, gdy tylko pojawi się w środku, zmniejszają potrzebę sprzątania i zabiegów pielęgnacyjnych. Wycieraczki są także nieocenione, gdy chodzi o ochronę powierzchni podłóg przed wzmożonym ruchem. Nasze maty wejściowe i wycieraczki zewnętrzne można stosować przez cały rok na każdego rodzaju powierzchniach użytkowych.

Initial zapewnia szeroki zakres najwyższej jakości usług w tym – serwis mat z systemem kontroli kurzu na każdą okazję i do każdego wnętrza – od warsztatów po eleganckie biura. Regularne pranie i dostawy sprawią, że wycieraczki pozostaną zawsze świeże i czyste – sprawnie wyłapując brud. Pamiętajmy, że tylko regularnie serwisowane produkty zapewniają wysoką skuteczność..

Jak oszczędzić na sprzątaniu budynku i podnieść bezpieczeństwo

Wycieraczka - Zakup czy Wynajem

W naszym systemie nie musicie Państwo kupować mat żeby z nich korzystać. Nie sprzedajemy naszych mat. Bez prania, bez wymiany nie spełniłyby swojej funkcji. Dajemy Państwu system - usługę, dzięki której będziecie mieli zawsze czyste i działające wycieraczki. Jesteśmy specjalistami. Zajmujemy się tylko tym. Dla Ciebie i kilku tysięcy innych klientów wymieniamy kilka ton mat każdego dnia. Nasze wycieraczki pracują cały czas wędrując z obiektów na pralnię. U Państwa są zawsze nowe, zawsze czyste wycieraczki spełniające w 100% swoją funkcję.

Bezpłatna dostawa

Robimy wszystko aby korzystanie z mat było dla Państwa absolutnie wygodne. Nie musicie się Państwo martwić ani o koszt ani o termin wymiany wycieraczki. Pilnowanie ustalonego z góry terminu należy do nas a sama dostawa tak jak i wymiana, transport, pranie mat zawiera się w cenie usługi. Zasady są proste i jasne a opłata jedna.

Serwis

Dzięki naszym serwisantom możemy mieć z Państwem kontakt nawet kilka razy w miesiącu. Dzięki temu dobrze znamy Państwa potrzeby. Każda wymiana mat na Państwa obiekcie jest dla nas okazją żeby jeszcze lepiej, jeszcze przyjaźniej wykonywać naszą usługę.

Nasi serwisanci każdego dnia odbierają do naszych klientów kilka ton brudnych mat. Wymieniają je na czyste. Robią to najlepiej jak tylko potrafią starając się zasłużyć na Państwa zaufanie.


Formularz szybkiego zapytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji wypełnij proszę poniższy formularz

Wszystkie pola są wymagane

Dzięki, my skontaktujemy się z Tobą wkrótce.