Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

hospitality-hotels

Hotelarstwo i rekreacja

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Wygląd strefy wejścia kreuje wyobrażenie o kolejnych pomieszczeniach. Gość mile zaskoczony czystym i wygodnym wejściem – będzie nastawiony pozytywnie.

Hotele

Od międzynarodowych hoteli najwyższej klasy po rodzinne pensjonaty i motele, nasz profesjonalny zespół dopasuje odpowiednie maty do odpowiednich pomieszczeń jednocześnie mając na uwadze stworzoną w tym miejscu atmosferę.

Restaracje i kawiarnie

Przyjemne wejście, czysta podłoga sprawiają, że chce się tu wracać. Twoi pracownicy mają zająć się obsługą gości my zaś zadbamy o to aby Twoje podłogi były profesjonanie utrzymane.

Możemy zaprojektować maty tak aby dopasować je kolorystycznie czy też wzornictwem do wystoju w Twoim lokalu.

Obiekty sportowe

Uprawiając sport chcemy czuć się komfortowo i swobodnie. Konieczność zadbania o czystość podłóg oraz bezpieczeństwo Twoich gości jest sprawą nadrzędną. Nasz system mat wejściowych skutecznie zabezpieczy Twoje potrzeby.

Infrastruktura rekreacyjna

Muzea, teatry, kina to miejsca gdzie chcemy się dobrze bawić. Dobrze zabezpieczona i estetyczna strefa wejścia to atut który wpływa na to jak czują się nasi goście. Znamy potrzeby Twoich klientów – zaufaj nam.


Skontaktuj się z naszym doradcą

  • +48 22 744 21 00
  • Aby dowiedzieć się więcej
    – zadzwoń do nas.
Kontakt