Zadzwoń Teraz

+48 22 744 21 00

why-initial

Środowisko naturalne ma znaczenie

Jako przedsiębiorstwo usługowe którego działania w   niewielkim stopniu ingerują w środowisko naturalne, podejmujemy szereg środków, by w przyszłości dalej zmniejszać nasz wpływ na środowisko.

Flota naszych pojazdów o niskiej emisji spalin oraz zoptymalizowany dobór trasy sprawiają, że nasze pojazdy spędzają na drodze możliwie najmniej czasu. Alternatywne źródła energii pozwalają zmniejszyć zużycie energii – np. nasze zasilane energią słoneczną odświeżacze powietrza.

Kolejną kluczową kwestią jest zmniejszenie zużycia środków czyszczących, możliwe do osiągnięcia dzięki różnorodnym technologiom i procesom. Prawie wszystkie dostarczane przez nas papierowe ręczniki są biodegradowalne i podlegają utylizacji.

 Wszyscy pracownicy Initial przestrzegają  Poradnika Dobrych Praktyk  i listy czynności kontrolnych, które określają ich ekologiczną odpowiedzialność. Wspieramy świadomość i zaangażowanie naszych pracowników dzięki regularnym badaniom naszej grupy do spraw Zdrowia, Bezpieczeństwa i Środowiska.

Wszystkie środki chemiczne  używane podczas prania są zgodne a nawet przewyższają najsurowsze standardy na poziomie państwowym i określane przez  UE. Stroje robocze są używane tak długo jak to możliwe, a następnie są usuwane zgodnie ze stosowanymi w tym przypadku regulacjami. Zawsze korzystamy z najnowszych pralek, które zużywają mniej detergentów i mniej wody.


Skontaktuj się z naszym doradcą

  • +48 22 744 21 00
  • Aby dowiedzieć się więcej
    – zadzwoń do nas.
Kontakt